اعلام تمهیدات ترافیکی اجتماع سلام فرمانده

اعلام تمهیدات ترافیکی اجتماع سلام فرمانده

خبرگزاری نام: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده برای برگزاری اجتماع «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی را تشریح نمود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی، درباره تشریح تمهیدات ترافیکی اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی تهران اظهارکرد: این برنامه در ساعت ۱۷ روز پنجشنبه، پنجم خردادماه، برگزار می گردد و با توجه به این که پیش بینی می شود افراد زیادی در آن شرکت کرده و اجتماع با شکوهی را رقم بزنند، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز تمهیدات ترافیکی خودرا در معابر منتهی به محل برگزاری این مراسم اعمال کرده است.
وی با اعلان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات و تجهیزات اجرای طرح ترافیکی این مراسم را در دستورکار خود قرار داده است، اظهار داشت: بر این اساس از ساعت ۱۳ روز پنجشنبه تمهیدات و استقرار پلیس در اطراف مجموعه ورزشی آزادی شروع شده و تا اختتام مراسم و تخلیه ورزشگاه و معابر اطراف آن از شرکت کنندگان ادامه خواهد داشت.
حمیدی با اعلان اینکه این محدودیت های ترافیکی با تشخیص فرمانده میدان و در صورت لزوم اجرا خواهد شد، اظهار داشت: درباره محدودیت های تردد، تمهیداتی در شرق به غرب آزادراه به سمت چوگان شمال (پل غربی)، شرق به غرب آزادراه به سمت شمال شیشه مینا (پل شرقی)، غرب به شرق آزادراه به چوگان شمال (پل غربی)، جنوب به شمال بلوار چوگان پیش از پل آزادراه نبش خیابان ولیعصر، جنوب به شمال بلوار شیشه مینا پیش از پل آزادراه، غرب به شرق حکیم ورودی به بلوار جهاد جنوبی و غرب به شرق بلوار شهرک آفتاب ورودی به بلوار غربی ورزشگاه پیش بینی شده که در صورت نیاز با تشخیص فرمانده میدان اجرا می شود.
وی درباره محل های پارک وسایل نقلیه در اجتماع سلام فرمانده نیز اظهار داشت: پارکینگ های ضلع شرقی و غربی استادیوم آزادی، بلوار ضلع غربی و شرقی استادیوم و بلوار شیشه مینا و چوگان و خیابان ولیعصر(عج) و خیابان های فرعی داخل شهرک آزادی برای این مساله در نظر گرفته شده است و علاوه بر آن ناوگان حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوسرانی نیز قابل استفاده می باشد. همین طور در صورت نیاز به محل های جدید پارک خودرو، شرق به غرب آزادراه شهید فهمیده، غرب به شرق بزرگراه حکیم و شمال به جنوب بزرگراه باکری بعنوان محل های جایگزین پیش بینی شده است.
در همین زمینه بخوانید: تأثیرگذاری سرود «سلام فرمانده» در جهان اسلام
به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ باتوجه به هماهنگی های انجام شده ون و اتوبوس برای انتقال افراد از محل پارکینگ ها تا درهای اصلی ورزشگاه آزادی پیش بینی شده است.
حمیدی به افرادی که قصد حضور در این اجتماع را دارند، سفارش کرد: استفاده از وسایل نقلیه عمومی خصوصا مترو و اتوبوس، حضور بموقع عدم مراجعه در دقایق آخر پیش از شروع مراسم و همکاری با عوامل پلیس راهور در چینش خودرو ها در پارکینگ ها جزو مواردی است که باید مورد توجه قرار دهند.
وی به افرادی که پس از ظهر پنجشنبه قصد رفتن به سمت کرج را دارند سفارش کرد که بجای استفاده از آزادراه از محورهای دیگر مانند بزرگراه شهید خرازی، شهید همدانی و شهید لشگری استفاده کنند.
منبع:

1401/03/04
11:06:50
0.0 / 5
499
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام