معاون اجرایی رئیس جمهور در گفت وگو با خبرگزاری نام:

منابع لازم برای تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن تامین شده است

منابع لازم برای تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن تامین شده است

مشهد ـ معاون اجرائی رییس جمهور اظهار داشت: تامین منابع بمنظور تسهیلات ساخت و ایجاد زیرساخت ها انجام گرفته است.سید صولت مرتضوی در حاشیه شروع عملیات اجرائی ساخت ۴۷ هزار و ۸۶۱ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: یکی از برنامه های دولت، شروع عملیات اجرائی ۵۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در خراسان رضوی بود که خوشبختانه تعیین زمین ها، تعریف کاربری مناسب روی این املاک و تامین منابع به منظور پرداخت تسهیلات ساخت و ایجاد زیرساخت ها انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه ساخت این ۵۰ هزار واحد مسکونی در خراسان رضوی ذیل ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال تعریف می شود، افزود: ۲۰۰ هزار واحد از آن یک میلیون واحد در ارتباط با خراسان رضوی است که عملیات اجرائی آن امروز شروع شد.
معاون اجرائی رییس جمهور در مورد وضعیت بهداشت، آموزش و امنیت این منطقه نیز اظهار داشت: با عنایت به مدت چهارساله مسئولیت من در مشهد بعنوان شهردار، نسبت به این منطقه شناخت دارم، آن زمان مردم مشکلاتی داشتند که در بازدید امروز می بینم وضعیت خیلی بهتر شده است.
وی متذکر شد: دولت و شهرداری مشهد نسبت به خدمات رسانی مناسب به مردم ساکن در شهرک مهرگان مشهد متعهد هستند؛ هرچند خدمت رسانی هنوز به حد مطلوب نرسیده اما با کمک وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤلان اجرایی، این منطقه رو به توسعه خواهد بود.

1401/01/12
13:11:33
0.0 / 5
532
تگهای خبر: آموزش , برنامه , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام