با حضور امیرعبداللهیان صورت گرفت؛

رونمایی از سند جامع پدافند غیر عامل وزارت امور خارجه

رونمایی از سند جامع پدافند غیر عامل وزارت امور خارجه

به گزارش خبرگزاری نام حسین امیر عبداللهیان از سند جامع پدافند غیر عامل وزارت امور خارجه شامل بخش های کالبدی و اسنادی رونمایی نمود.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه امروز از نخستین نمایشگاه پدافند غیرعامل وزارت امور خارجه بازدید کرد.
وزیر امور خارجه در این بازدید از سند جامع پدافند غیر عامل وزارت متبوع شامل بخش های کالبدی و اسنادی رونمایی نمود و در اظهاراتی ابتکار برگزاری نمایشگاه را در افزایش آگاهی کارکنان وزارت امور خارجه و دیپلمات های ایران مفید و موثر ارزیابی کرد و تداوم چنین اقداماتی را مورد تاکید قرار داد.
گفتنی است، در این نمایشگاه برخی تجهیزات در ارتباط با پدافند غیرعامل، تولید شرکتهای دانش بنیان داخلی نظیر دستگاه پایش آلودگی زیستی آب، دستگاههای میکروب زدائی از نامه ها و مکاتبات کاغذی، لباس و وسائل شخصی و همینطور دستگاه آشکار ساز ریزپرنده ها و انهدام آنها به معرض نمایش گذاشته شد و توضیحات کاملی در مورد نوع عملکرد دستگاههای مزبور به بازدیدکنندگان عرضه شد.
در این نمایشگاه همینطور نمونه ها و عناوین مختلف کتاب های چاپ شده در زمینه های تخصصی پدافند غیر عامل شامل اقتصادی، سایبری، کالبدی، زیستی، پرتوی، شیمیایی و الکترونیکی به معرض نمایش گذاشته شد و کلیپ های در ارتباط با بعضی از زمینه های تخصصی پدافند غیرعامل به نمایش درآمد.

1400/11/20
22:42:45
0.0 / 5
659
تگهای خبر: وزیر امور خارجه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام