رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت:

دولت مصمم است ناخرسندی رهبر انقلاب را به رضایت خاطر تبدیل کند

دولت مصمم است ناخرسندی رهبر انقلاب را به رضایت خاطر تبدیل کند

به گزارش خبرگزاری نام رییس جمهور با اشاره به ناخرسندی رهبر معظم انقلاب از آمارهای اقتصادی دهه 90 اظهار نمود: دولت خودرا موظف می داند دغدغه ها و سفارش های امروز ایشان را به رضایت خاطر تبدیل کند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر امروز (یکشنبه) در جلسه هیئت دولت با اشاره به تأکیدات مکرر رهبر انقلاب درباب رونق تولید اظهار داشت: تولید نجات دهنده کشور از مشکلات است، پس لازم است جهت گیری و برنامه ریزی اصلی همه دستگاه های اجرائی، کوشش برای رونق تولید و پشتیبانی از تولیدگران باشد.
وی با اشاره به ناخرسندی رهبر معظم انقلاب از آمارهای اقتصادی دهه ۹۰ اظهار نمود: دولت خودرا موظف می داند دغدغه ها و سفارش های امروز مقام معظم رهبری در دیدار با تولیدکنندگان و فعالان ا قتصادی را با اقدام جهادی پیگیری کرده و کاری کند که این ناخرسندی به رضایت خاطر ایشان و مردم عزیز تبدیل گردد.
رئیس جمهور، تهیه سند نقشه راه صنعتی کشور را اقدامی ضروری دانست و اظهار داشت: دولت با پرهیز از تصدی گری، به دنبال مدیریت، نظارت و هدایت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی است.
رئیسی، وجود ثبات در مقررات را برای فعالان اقتصادی حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: بی ثباتی در مقررات و تصمیم گیری های موردی موجب سردرگمی مردم، تولیدکنندگان و صادرکنندگان می شود و باید با اقدام جهادی به این بی ثباتی خاتمه داده شود تا فعالیت اقتصادی و بازار برای مردم و فعالان عرصه تولید قابل پیش بینی باشد.
وی، بیانات مقام معظم رهبری را دغدغه مردم و فعالان اقتصادی دانست و از معاون اول خواست با تشکیل کارگروهی متشکل از اعضای دولت، نخبگان اقتصادی و تولیدکنندگان موارد مطرح شده در دیدار معظم له با فعالان اقتصادی را پیگیری و اجرائی کند.
رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آنچه در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ صورت گرفت ظهور قدرت الهی بود پس یوم الله نامیده می شود. در آن روز رژیم تا دندان مسلح و مورد حمایت قدرت های بزرگ جهانی کنار زده شد و ملتی با نام خدا و برای اجرای قوانین الهی به قدرت رسیدند. این روز را نباید فراموش کرد چونکه هم روز پیروزی جریان حق و هم روز اضمحلال جریان باطل بود.
رئیسی اظهار داشت: یادآوری ایام دهه فجر الزاماتی دارد که باید مورد توجه همگان باشد. گرامیداشت ایام دهه فجر ۱۳۵۷صرفا برای بیان یک رخداد تاریخی نیست بلکه باید فلسفه و علل وقوع آن باتوجه به خاصیت های دهه فجر ۱۴۰۰ مورد تحلیل و تبیین قرار گیرد.


منبع:

1400/11/11
13:14:15
0.0 / 5
660
تگهای خبر: برنامه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام