عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس:

نیروهای ارتش در آمادگی کامل دفاعی و نظامی هستند

نیروهای ارتش در آمادگی کامل دفاعی و نظامی هستند

خبرگزاری نام: رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نیروهای ارتش در پایگاه های عملیاتی مرزهای شمال غرب کشور آمادگی کامل دفاعی و نظامی دارند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حسن همتی در بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از قرارگاه های عملیاتی تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع در مناطق مرزی شمالغرب کشور، اظهار نمود: این بازدید به دنبال تحولات اخیر در مرزهای شمال غرب و اجرای رزمایش فاتحان خیبر انجام شد که گزارش آن و روحیه بالای کارکنان تکاور ارتش، سپاه، مرزبانی و آمادگی کامل نیروهای مسلح به کمیسیون امنیت ملی داده خواهد شد.
وی با اشاره به دیگر اهداف سفر این کمیسیون به شمال غرب کشور اظهار داشت: در مدت سه روز مسائل امنیتی و مرزی این منطقه بررسی می شود.
وی تصریح کرد: وضعیت امنیتی و نیز استقرار نیروهای نظامی و انتظامی در مناطق مرزی شمال غرب کشور به ویژه در مرز با کشور آذربایجان و نخجوان مورد تاکید این هیأت است.
همتی اظهار داشت: بعد از این بازدید، شرکت در جلسه شورای تامین در مراکز استان و نیز برخی شهرستان های مرزی شمال غرب کشور از دیگر برنامه های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است.
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه کشور از قرارگاه های عملیاتی تیپ ۲۵ نیرو مخصوص ارتش مستقر در مناطق شمالغرب دیدن کردند.


منبع:

1400/07/20
10:53:36
0.0 / 5
802
تگهای خبر: برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام