موافق وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری

رضایی: نگاه تحول گرایانه ضرغامی قابل تحسین است

رضایی: نگاه تحول گرایانه ضرغامی قابل تحسین است

نماینده مردم کنگاور در مجلس بعنوان موافق وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مبحث تعامل با مجلس، ارتباط با رسانه ها، روحیه جوانگرایی و آشنایی با مبانی نظری قرآن کریم اشاره نمود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، علی رضایی در سومین نوبت جلسه علنی امروز(سه شنبه) بعنوان موافق وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: نگاه تحول گرایانه ضرغامی قابل تحسین است. بنده کارمند صدا و سیما بودم و از نزدیک با ایشان آشنایی دارم. تخصص و تجربه در حوزه در رابطه با رسانه از خصوصیت های بارز ایشان است. همینطور توانمندی در ایجاد هماهنگی و هم افزایی در دستگاههای امنیتی و حاکمیتی پیرامون مأموریت های وزارت خانه از دیگر خصوصیت های ایشان است.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، عزت الله ضرغامی را از نظر مدیریتی توانمند و شجاع نامید و اظهار داشت: ایشان با مبانی نظری و قرآنی آشنایی دارند و این مورد می تواند در مأموریت ها کمک نماید. ایشان در ماجرای "فتنه ۸۸" روشنگری کردند پس شجاعت خوبی دارند.
وی همینطور به مساله تعامل ضرغامی با مجلس اشاره نمود و اظهار داشت: تعامل ایشان در ادوار مختلف سازنده بوده است. از سوی دیگر ایشان روحیه جوان گرایی دارد و به شایستگی جوانان اعتماد می کند، این در شرایطی است که ایشان به فضای مجازی مسلط هستند و می تواند برای توسعه کسب و کارهای نوین بکوشند.
رضایی در انتها ضمن اشاره به سهم گردشگری در اقتصاد ایران و بیان انتظارتش از وزیر پیشنهادی گردشگری دولت سیزدهم، اظهار نمود: ضرغامی سابقه حضور در سه کابینه گذشته دارند و می توانند تجربیات ملی را به دولت جدید منتقل کند، ایشان همینطور به مقابله با بروکراسی زیان بار اعتقاد دارند و می توانند از ظرفیت نخبگان و کارشناسان استفاده نماید. امید می رود که با کمک شما نمایندگان، ضرغامی رأی اعتماد بگیرد تا بتواند جذابیت های ایران و گردشگردی این کشور را به رسانه های بین المللی نشان دهد.
منبع:

1400/06/02
22:06:45
0.0 / 5
862
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام