پاسخ نمایندگی ایران در ژنو به تلاش نیوزویك برای تطهیر منافقین

پاسخ نمایندگی ایران در ژنو به تلاش نیوزویك برای تطهیر منافقین

خبرگزاری نام: نمایندگی ایران در ژنو اعلام نمود: گروهک منافقین کماکان ماهیت تروریستی خویش را حفظ نموده اما غرب تلاش می کند این گروهک را تطهیر کند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، مجله نیوزویک به مناسبت برگزاری نشست فرقه تروریستی منافقین در تاریخ ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۰، در گزارش به قلم دیوید برننان (DAVID BRENNAN)، با بررسی سوابق و عملکرد تروریستی گروهک منافقین کوشیده از زبان عناصر وابسته به این گروهک به اتهامات وارده به منافقین پاسخ دهد.

در این رابطه نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ژنو با ارسال مطلبی به نشریه نیوزویک تصریح کرد که گروهک منافقین همچنان ماهیت تروریستی خویش را حفظ نموده و در ترور دانشمندان هسته ای ایران با رژیم صهیونیستی همکاری کرده است.

بهرام حیدری رایزن نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو، برگزاری نشست گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ را نشان دهنده عمق انحطاط سیاسی امریکا و ورشکستگی سیاسی و اخلاقی مخالفان جمهوری اسلامی ایران دانسته که به سادگی فریب چنین فرقه تروریستی منفور و رقت انگیز که مرتکب جنایات تروریستی نظیر ترور، بمب گذاری و خرابکاری شده و جان هزار نفر از ایرانی ها را گرفته اند، را می خورند.

رایزن نمایندگی ایران در ژنو اضافه کرد: منافقین ماهیت تروریستی خویش را کماکان حفظ نموده و به انجام ترورها در داخل ایران همچون ترور دانشمندان ایرانی در تبانی با رژیم اسرائیل ادامه داده است. با این وجود آمریکا و اتحادیه اروپا کوشیده اند که ماهیت تروریستی این فرقه تروریستی را نادیده گرفته و تطهیر کنند و از آن بعنوان اهرم فشاری ضد ایران استفاده کنند.

رایزن نمایندگی ایران در ژنو همینطور اتهامات وارده ضد اسدالله اسدی (دیپلمات ایرانی زندانی در بلژیک) را رد کرده و این اتهامات را بسیار دور از حقیقت دانسته است.

وی افترا زنی ها ضد اسدالله اسدی را توطئه ای طراحی شده از طرف گروهک منافقین و برخی سرویس ها دانسته است.

منبع:

1400/05/04
10:35:16
0.0 / 5
935
تگهای خبر: اتهام , زندان , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام