صبح شنبه؛

مردم تهران پیروزی مقاومت فلسطین را جشن می گیرند

مردم تهران پیروزی مقاومت فلسطین را جشن می گیرند

مردم تهران فردا شنبه با حضور در میدان فلسطین پیروزی گروه های مقاومت فلسطینی در مقابل رژیم صهیونیستی را جشن خواهند گرفت.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، تجمع مردمی به مناسبت پیروزی ملت مظلوم فلسطین در مقابل رژیم خبیث صهیونیستی فردا شنبه اول خردادماه ساعت ۱۰ بامداد در میدان فلسطین تهران برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، نبرد سخت و طاقت فرسای گروه های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تحت عنوان «شمشیر قدس» سرانجام بعد از ۱۲ روز ساعت ۲ بامدادان امروز جمعه بعد از اعلام آتش بس، به انتها رسید. همانطور که پیش بینی می شد، رژیم صهیونیستی باوجود رجزخوانی های فراوان، تحت فشار حملات موشکی و گسترده گروه های مقاومت در نهایت تَن به پذیرش آتش بس داد.
صهیونیست ها در حالی میدان نبرد با مقاومت فلسطین را ترک کردند که در نهایت مجبور شدند نسبت به توقف تجاوزات خود در منطقه «شیخ جراح» به گروه های مقاومت تضمین هایی بدهند.
در پی پیروزی گروه های مقاومت فلسطینی در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی با صدور پیامی پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی را به ملت فلسطین تبریک گفتند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام خود پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ دوازده روزه با رژیم صهیونیستی را تبریک گفتند و فرمودند: آزمون این چند روز، ملت فلسطین را سرافراز کرد. دشمن وحشی و گرگ صفت به درستی تشخیص داد که در مقابل قیام یکپارچه ی فلسطین ناتوان است. آزمون همکاری قدس و کرانه ی باختری با غزه و اراضی ۴۸ و اردوگاه ها، راه حل آینده ی فلسطینی ها را نشان داد. در این ۱۲ روز رژیم جابر، جنایات بزرگی عمدتا در غزه مرتکب شد و عملاً ثابت کرد که بر اثر ناتوانی در مقابله با قیام یکپارچه ی فلسطین، رفتارهایی آنچنان ننگین و دیوانه وار مرتکب می شود که افکار عمومیِ همه ی عالم را بر ضد خود برمی انگیزد و خود و دولت های غربی پشتیبان خود به ویژه آمریکای جنایتکار را از گذشته باز هم منفورتر می کند.
ادامه ی جنایت ها و درخواست آتش بس هر دو شکست او بود. او ناچار شد شکست را بپذیرد.


1400/03/01
10:17:39
0.0 / 5
1141
تگهای خبر: آزمون , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام