قالیباف در رودبار:

پادزهر جنگ شناختی جهاد تبیین است

پادزهر جنگ شناختی جهاد تبیین است

به گزارش خبرگزاری نام، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جنگ ترکیبی و شناختی دشمن اضافه کرد: پادزهر جنگ شناختی، جهاد تبیین است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف قبل از ظهر دوشنبه در یادواره شهید حجت الاسلام سید یونس رودباری اولین شهید نهضت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد در مصلی رودبار اظهار نمود: برای بنده توفیق بزرگی است که در جمع مردمان خوب و خونگرم رودبار هستم.
وی ضمن اشاره به وقایع مختلف در ماه خرداد اضافه کرد: خرداد نماد احیاگری اسلامی است و ماه تأثیرگذار برای تاریخ انقلاب اسلامی است که آبستن حوادث و اتفاقات تلخ و شیرین بود.
قالیباف ضمن اشاره به خاطره ای از ایام زلزله خرداد ۶۹ بیان نمود: بامداد روز زلزله به رودبار آمدم و صحنه های تلخ و تأسف باری را مشاهده کردم که هیچگاه از ذهن پاک نمی گردد.
وی با اشاره به اینکه شهید سید یونس رودباری نماد پررنگ نهضت امام خمینی (ره) است، اضافه کرد: شهید یونس از نخستین شهدای نهضت امام راحل است که تبلور ساز انقلاب اسلامی بود.
رئیس مجلس ضمن اشاره به اثرگذاری دفاع مقدس در پویایی و سرزندگی انقلاب اسلامی، بیان نمود: دفاع مقدس سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم زد و سبب دوام و قوام آن شد.
انقلاب اسلامی روز به روز پویا تر و قوی تر می شود
قالیباف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی روز به روز پویا تر و قوی تر می شود، اظهار داشت: امامین انقلاب روحیه ما می توانیم را در جامعه نهادینه کرد.
وی با اشاره به اینکه امام راحل احیاگر واقعی دین اسلام هستند، اضافه کرد: دین اسلام با پایه گذاری نهضت حضرت امام جان باردیگر ای گرفت.
رئیس مجلس با اشاره به اینکه حضرت امام فرهنگ استکبار ستیزی را در جامعه نهادینه کردند، اظهار داشت: حفظ استقلال و تمامیت ارضی و اقتدار اسلامی با فرهنگ استکبارستیزی تحقق می پذیرد.
قالیباف با اشاره به اینکه امام راحل بیداری اسلامی را راه انداخت، اظهار داشت: عظمت انقلاب اسلامی با رهبری داهیانه امامین انقلاب در دنیا رخ نمایی می کند.
وی با اشاره به اینکه امام (ره) با امت و مردم به شکوه و عظمت انقلاب اسلامی رسید، اضافه کرد: نگاه مردم محورانه حضرت امام همراه با معنویت و ایمان و تقوا در قسمت های مختلف، انقلاب اسلامی را به اوج رساند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تکیه بر ایجاد وحدت رویه در جامعه افزود: امام راحل نگاه و توجه ویژه ای به وحدت، معنویت و عدالت بخشی در حکمرانی اسلامی داشتند.
قالیباف ضمن اشاره به نگرش تحولی حضرت امام در قسمت های مختلف بیان نمود: نگاه امیدوارانه، تحول گرایانه و عینیت بخشی حضرت امام، انقلاب اسلامی را در سخت ترین شرایط مدیریت کرد.
نقش آفرینی مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
وی ضمن اشاره به نقش آفرینی مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اضافه کرد: توجه به سنت های الهی و مردم دو پایه و اساس حرکت انقلاب حضرت امام (ره) در زمینه ها و صحنه های مهم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود.
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به چالش های فرهنگی و اقتصادی جامعه بیان نمود: خیلی از مشکلات فرهنگی و اقتصادی ناشی از فاصله گیری از ارزش های دینی و اعتقادی است.
قالیباف با اشاره به اینکه دشمن دنبال حکمرانی بدون فرهنگ اسلامی و اعتقادی است، اظهار داشت: اصلاح نحوه حکمرانی و مدیریت در ابعاد مختلف منجر به رفع مشکلات می شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به شگردهای مختلف دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی بیان نمود: دشمن با توطئه، ترور، جنگ و ایجاد فتنه های مختلف دنبال ساقط کردن نظام اسلامی است.
قالیباف با اشاره به اینکه مردم محکم پای انقلاب اسلامی ایستادند، اظهار داشت: باید حکمرانی و مدیریت اداره امور را به مردم بسپاریم.
پادزهر جنگ شناختی، جهاد تبیین است
وی ضمن اشاره به جنگ ترکیبی و شناختی دشمن اضافه کرد: پادزهر جنگ شناختی، جهاد تبیین است.
رئیس مجلس با اشاره به اینکه جهاد تصمیم مهم از تر از جهاد تبیین است، اظهار داشت: تصمیم گیری و تصمیم سازی درست، کارشناسانه و از جانب تعقل، شجاعانه و مسئولیت پذیر مورد تاکید است.
قالیباف با اشاره به اینکه تصمیم درست با خود محوری ایجاد نمی گردد، افزود: تصمیم درست به نفع مردم و در جهت عدالت الهی و اسلامی رقم می خورد.
وی با اشاره به اینکه مشکلات و چالش ها را می پذیریم، اضافه کرد: با حکمرانی و مدیریت و تصمیم گیری درست میتوان بر مشکلات فائق آمد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پنجره جمعیتی کشور کمتر از یک دهه دیگر بسته می شود، اظهار داشت: هم اکنون شرایط مناسبی برای تقویت جوانی جمعیت و فرزند آوری در کشور فراهم است.

1402/03/16
09:30:58
0.0 / 5
295
تگهای خبر: حكم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام