در گفت وگو با خبرگزاری نام اعلام شد؛

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان شهدای شوش

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان شهدای شوش

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم شوش در مجلس اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه با اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان از محل ماده (۵۶) برای تکمیل بیمارستان شهدای شوش موافقت نمود.محمد کعب عمیر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور راه اندازی بیمارستان شهرستان تازه تأسیس کرخه، تکمیل بیمارستان شهدای شوش، فاضلاب شهر شوش، جاده عبدالخان - بستان (طریق الحسین) و پروژه طرح توسعه حرم دانیال نبی (ع) مورد پیگیری قرار|گرفت.
وی به تکمیل پروژه بیمارستان جدید شوش اشاره نمود و اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه با اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان از محل ماده (۵۶) تسهیلات بانکی برای تکمیل هرچه سریع تر بیمارستان شهدای شوش موافقت نمود.
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس با اشاره به اینکه شهرهای شوش و کرخه از داشتن شبکه فاضلاب شهری محروم هستند، اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه هم دستور استفاده از ماده (۵۶) تسهیلات بانکی برای اجرای فاضلاب شهری شوش داده شد.
کعب عمیر بیان نمود: پیگیری های زیادی برای پروژه طرح توسعه حرم دانیال نبی (ع) شهر شوش انجام شده که علاوه بر موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مشارکت برای تکمیل هرچه سریع تر این پروژه در دیدار با رئیس برنامه و بودجه کشور هم تخصیص اعتبار برای تکمیل این پروژه صورت گرفت.
وی ضمن اشاره به این که مجوز ماده (۲۳) برای باند دوم جاده عبدالخان به بستان (مسیر طریق الحسین «ع») دریافت شد، افزود: در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه هم تخصیص ردیف و درج در لایحه بودجه ۱۴۰۲ برای راه اندازی باند دوم مسیر طریق الحسین (ع) مطالبه شد.
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواهان درج پروژه راه اندازی بیمارستان کرخه در لایحه بودجه ۱۴۰۲ شد و اظهار داشت: شهرستان تازه تأسیس کرخه بدون بیمارستان بوده که انتظار داریم دولت در راه اندازی بیمارستان کرخه اهتمام جدی تری داشته باشد.


منبع:

1401/10/20
16:13:59
0.0 / 5
370
تگهای خبر: برنامه , پروژه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام