نیك بین:

تزریق ناامیدی به مردم درست نیست

تزریق ناامیدی به مردم درست نیست

به گزارش خبرگزاری نام، یک عضو هیات کمیسیون فرهنگی در مجلس اظهار داشت: ما قبول داریم سیستم بانکداری فعلی دارای ضعف است اما تزریق ناامیدی به مردم وسیاه نمایی از وضع موجود اقدامی ناشایست است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام جواد نیک بین در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس و در جریان بررسی طرح بانکداری اسلامی بیان کرد: این که مدام موج ناامیدی در کشور ایجاد نماییم صحیح نیست، ما با سیستم بانکداری فعلی مخالف هستیم و برای همین این طرح را به مجلس آوردیم اما باید انصاف را رعایت نماییم. ناامید کردن مردم و سیاه جلوه دادن همه چیز اشتباه است.
نماینده کاشمر در ادامه اظهار داشت: نگاه صفر و صد خوب نیست، زمانی عده ای از علما نزد حضرت آقا رفتند و به ایشان مواردی را از قبل انقلاب مطرح نمودند حضرت آقا نیز در پاسخ به آنها گفته بود که شما می دانید پیش از انقلاب چند نفر در اعتکاف در حرم امام رضا شرکت می کردند و به آنها تذکر داده بود که خطاست امروز را با قبل مقایسه کنند. وضعیت بانکداری فعلی خوب نیست و ما بارها نیز دراین زمینه تذکر دادیم اما سیاه نمایی نیز کار صحیحی نیست، تزریق ناامیدی به مردم ناشایست است. از هیات رئیسه انتظار می رود جلوی طرح پیشنهادات تکراری را در صحن مجلس بگیرد تا مجلس معطل این پیشنهادات نشود.
منبع:

1401/05/30
12:42:51
0.0 / 5
482
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام