نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:

واگذاری و آغاز راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آینده

واگذاری و آغاز راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آینده

لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از واگذاری و آغاز راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آینده اطلاع داد.


حسین گودرزی اظهار نمود: پیرو دیدارهای حضوری با ریاست جمهوری و ریاست قوه قضاییه و صدور دستور رفع مشکل فولاد ازنا جلسه ای با حضور قاضی تورک نماینده قوه قضاییه، مدیرعامل بانک صنعت و معدن، نماینده استاندار، ضابطین دستگاه قضا و میرکاظمی مالک شرکت فولاد در دستگاه قضاییه برگزار شد.
وی اظهار نمود: مقرر شد ظرف مدت دو هفته کارشناسان قوه قضاییه قیمت کارشناسی فولاد ازنا را تعیین و همزمان مراحل اهلیت سنجی خریداران انجام و مراحل واگذاری و عملیات راه اندازی آغاز شود.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خاطرنشان کرد: فولاد ازنا دومین واحد بزرگ راکد از صنایع شهرستان بوده که تعهد داده بودم آنرا پیگیری کنم.
وی خاطرنشان کرد: مراحل ساخت فولاد ازنا قریب ۲۰ سال پیش آغاز و به علل حقوقی متوقف شده بود که با تلاشهای یک ساله، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و دستورات ویژه ریاست جمهور و ریاست قوه قضاییه تعیین تکلیف شد.
گودرزی تصریح کرد: با موافقت مالک شرکت، بانک عامل و دستگاه قضا فرآیند واگذاری و شروع راه اندازی آن ظرف یک ماه انجام خواهد پذیرفت.
این نماینده اظهار داشت: صنایع غذایی گهر، بهراد و... را دنبال خواهیم کرد تا در اسرع وقت تعیین تکلیف و راه اندازی مجدد شوند.
منبع:

1400/07/06
10:56:31
0.0 / 5
1004
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام