اسامی نمایندگان عضو 9 كمیسیون تخصصی مجلس یازدهم

اسامی نمایندگان عضو 9 كمیسیون تخصصی مجلس یازدهم

خبرگزاری نام: اعضای 9 كمیسیون تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص و نهایی شدند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با روسای شعب ۱۵ گانه بعد از بررسی های گوناگون شکایات واصله از طرف نمایندگان نسبت به چینش و حضور آنها در کمسیون ها در نهایت امروز اسامی اعضای ۹ عضو کمیسیون های تخصصی مجلس را اعلام نمود که به شرح زیر است:

کمیسیون اقتصادی
۱-محمدرضا پورابراهیمی داورانی
۲-محمدحسین حسین زاده بحرینی
۳- سیداحسان خاندوزی
۴-احمد امیرآبادی فراهانی
۵- مهدی طغیانی
۶- غلامرضا مرحباء
۷- علی رضائی
۸- سیدناصر موسوی لارگانی
۹- انور حبیب زاده بوکانی
۱۰- شهباز حسن پوربیگلری
۱۱- محمد باقری
۱۲- محمد علی پور
۱۳- مجتبی توانگر
۱۴- محسن علیزاده
۱۵- سیدغنی نظری خانقاه
۱۶- مسلم صالحی
۱۷- عفت شریعتی کوهبنانی
۱۸- سمیه محمودی
۱۹- سید لفته احمدنژاد
۲۰- محمد صفائی دلوئی
۲۱- صمداله محمدی

کمیسیون اجتماعی
۱-علی اصغر عنابستانی
۲- علی بابائی کارنامی
۳- سیدکریم حسینی
۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی
۵- حسن لطفی
۶- حسین گودرزی
۷- سیدسلمان ذاکر
۸- خلیل بهروزی فر
۹- مهدی عیسی زاده
۱۰- علی زنجانی حسنلوئی
۱۱- سیدحمزه امینی
۱۲- عباس گودرزی
۱۳- مجید انصاری
۱۴- ولی اسماعیلی
۱۵- علی اکبر بسطامی
۱۶- فاطمه رحمانی
۱۷- اردشیر مطهری
۱۸- مهدی شریفیان
۱۹- فاطمه قاسم پور
۲۰- حسین حاتمی
۲۱- کیومرث سرمدی واله

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
۱-وحید جلال زاده
۲- شهریار حیدری
۳- یعقوب رضا زاده
۴- ابراهیم رضائی
۵- علی علی زاده
۶- سیداحمد آوائی
۷- مجتبی ذوالنوری
۸- جلیل رحیمی جهان آبادی
۹- عباس مقتدای خوراسگانی
۱۰- سیدعلی آقازاده دافساری
۱۱- محمود احمدی بیغش
۱۲- روح اله حضرت پور طلا تپه
۱۳- جواد کریمی قدوسی
۱۴- محسن پیرهادی
۱۵- مهدی سعادتی بیشه سری
۱۶- محمود عباس زاده مشکینی
۱۷- ابراهیم عزیزی
۱۸- ابوالفضل عموئی
۱۹- سارا فلاحی
۲۰- عباس گلرو
۲۱- فدا حسین مالکی
۲۲ - حسین نوش آبادی
۲۳- زهره الهیان

کمیسیون انرژی
۱- فریدون عباسی دوانی
۲- مصطفی نخعی
۳- موسی احمدی
۴- هادی بیگی نژاد
۵- مالک شریعتی نیاسر
۶- سیدموسی موسوی
۷- عبدالکریم جمیری
۸- احمد مرادی
۹- فریدون حسنوند
۱۰- سهراب گیلانی
۱۱- حبیب آقاجری
۱۲- روبرت بگلریان
۱۳- قاسم ساعدی
۱۴- حسین حسین زاده
۱۵- عبدالعلی رحیمی مظفری
۱۶- ابراهیم متینیان
۱۷- محمدطلا مظلومی آبزرگه
۱۸-کیوان مرادیان کوچکسرائی
۱۹- مجید ناصری نژاد
۲۰- رمضانعلی سنگدوینی
۲۱-منصور شکرالهی
۲۲- پرویز محمدنژادقاضی محله
۲۳- علیرضا ورناصری قندعلی

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات
۱-جعفر قادری
۲- محمد مهدی مفتح
۳- محمد خدابخشی
۴- الیاس نادران
۵- سید شمس الدین حسینی
۶- مهرداد گودرزوند چگینی
۷- غلامرضا تاجگردون
۸- سیدمحمدرضا میرتاج الدینی
۹- رحیم زارع
۱۰- عبدالرضا مصری
۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی
۱۲- علیرضا شهبازی
۱۳- آرش زره تن لهونی
۱۴- ولی اله فرزانه
۱۵- غلامحسین کرمی
۱۶- جبار کوچک نژاد ارم ساداتی
۱۷- رجب رحمانی
۱۸- مجتبی رضاخواه نماینده
۱۹- محسن زنگنه
۲۰- محمدرضا دشتی اردکانی
۲۱- عیسی جعفری
۲۲- بهروز محبی نجم آبادی
۲۳- احسان ارکانی

کمیسیون عمران
۱-علی نیک زاد ثمرین
۲ - احمد دنیامالی
۳- علیرضا پاک فطرت
۴- اقبال شاکری
۵- احمد جباری
۶- صدیف بدری
۷- کمال علی پورخنکداری
۸- محمدرضا رضائی کوچی
۹- اسماعیل حسین زهی
۱۰- منصور آرامی
۱۱- سیدالبرز حسینی
۱۲- عادل نجف زاده
۱۳- علی اصغر خانی
۱۴- عمران علی آذری
۱۵- آرا شاوردیان
۱۶- غلامرضا شریعتی اندراتی
۱۷- مجتبی یوسفی
۱۸-کمال حسین پور
۱۹-رحمت اله فیروزی پوربادی
۲۰- شارلی انویه تکیه
۲۱- غلامعلی کوهساری
۲۲- محمد سرگزی
۲۳- احمد محرم زاده یخفروزان

کمیسیون صنایع و معادن
۱- رضا تقی پورانوری
۲- محمدحسین فرهنگی
۳- سیدمحسن دهنوی
۴- عزت اله اکبری تالارپشتی
۵- سیداحمد رسولی نژاد
۶- علی اکبر کریمی
۷- صنایع و معادن مصطفی طاهری
۸- اله ویردی دهقانی
۹- روح اله ایزدخواه
۱۰- حجت اله فیروزی
۱۱- علی جدی
۱۲- روح اله عباس پور
۱۳- سیدجواد حسینی کیا
۱۴- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی
۱۵- علیرضا سلیمی
۱۶- معصومه پاشائی بهرام
۱۷- عبدالناصر درخشان
۱۸- بهزاد رحیمی
۱۹- سیدعلی موسوی
۲۰- لطف اله سیاه کلی
۲۱- فرهاد طهماسبی
۲۲- مهدی عسگری
۲۳- یوسف داودی

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
۱- جلال محمودزاده
۲- سیدجواد ساداتی نژاد
۳- غلامرضا نوری قزلجه
۴- محمدجواد عسکری
۵- ذبیح الله اعظمی ساردوئی
۶- سمیه رفیعی
۷- رحمت اله نوروزی
۸- پرویز اوسطی
۹- محمد رشیدی
۱۰- معین الدین سعیدی
۱۱- امیر قلی جعفری بروجنی
۱۲- محمدتقی نقدعلی
۱۳- علی اکبر علیزاده برمی
۱۴ - جعفر راستی
۱۵- منصورعلی زارعی کیاپی
۱۶ - احد آزادی خواه
۱۷- سیدصادق طباطبائی نژاد
۱۸- عباس جهانگیرزاده
۱۹- حسین رئیسی
۲۰- عبداله ایزدپناه
۲۱- محمد سبزی
۲۲ - علیرضا نظری
۲۳- امان اله حسین پور

کمیسیون آموزش و تحقیقات
۱- اسفندیار اختیاری
۲- محمدمهدی زاهدی
۳- حبیب اله دهمرده
۴- علی کریمی فیروزجائی
۵- علیرضا منادی سفیدان
۶- اکبر احمدپور
۷- روح اله متفکر آزاد
۸- احمد نادری
۹- فرهاد بشیری
۱۰- احمدحسین فلاحی
۱۱- مهرداد ویس کرمی
۱۲- رضا حاجی پور
۱۳- محمدرضا احمدی
۱۴- مهدی اسماعیلی
۱۵- مهدی روشنفکر
۱۶- سیدمحمد مولوی
۱۷- محمد وحیدی
۱۸- حسین عباس زاده امامی
۱۹- محمدمهدی فروردین
۲۰- امان قلیچ شادمهر
۲۱- شیوا قاسمی پور
۲۲- حسین حق وردی
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا بر این اساس هنوز تکلیف چهار کمیسیون حقوقی و قضائی، فرهنگی، شوراها و بهداشت تعیین نشده است.




منبع:

1399/03/31
15:09:20
5.0 / 5
137
تگهای خبر: قاضی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان خبرگزاری نام